Цей етап присвячений виявленню й обґрунтуванню необхідності створення культурного або соціального простору. Потреба може бути зумовлена конкретним замовленням на функціональне приміщення, наприклад школу чи реабілітаційний центр. Водночас вона може виникати через зовнішні обставини, такі як війна, переміщення населення, потреба в соціальній згуртованості, зміна політики або суспільний розвиток.
Після визначення потреби розробляємо чітке технічне завдання, яке структурує ключові вимоги до простору. На цьому етапі визначаємо площі приміщень, їх функціональне призначення та зв’язки між ними, що дозволяє створити зрозумілу концепцію для подальшої розробки планувальних рішень.
На цьому етапі ми вже переходимо до безпосереднього проєктування, розробляємо планувальні рішення з детальним розташуванням меблів та обладнання. Цей етап є основою майбутнього комфорту й ергономіки простору, забезпечуючи функціональність і зручність користування.
На основі планувальних рішень створюємо об’ємний дизайн, який дозволяє побачити майбутній простір у 3D. Це не тільки надає можливість реалістичного візуалізованого бачення дизайну, а й отримати відгук від користувачів простору, що допомагає вдосконалити проєкт відповідно до їхніх потреб і очікувань.
Займаємо робочою документацією, це включає всі креслення, необхідні для реалізації розробленого дизайну, детальну специфікацію матеріалів, меблів та обладнання, а також бюджет для виконання проєкт. Цей етап забезпечує чіткі інструкції для будівельної команди, дозволяючи уникнути непорозумінь і зайвих витрат.
На завершальному етапі ми здійснюємо авторський нагляд за реалізацією проєкт, контролюємо відповідність виконаних робіт проєктним рішенням. Ведемо журнал авторського нагляду, коригуємо та оптимізуємо проєктні рішення, щоб кінцевий результат відповідав вашим очікуванням та зберігав задекларовану якість.