Villa M

Про проект

Образ двоповерхового, житлового будинку для сім’ї з 6 чоловік, виник від первісної ідеї скелі проникаючої в інтер’єр. Так на першому поверсі, в атріумі, акцентним елементом стала стіна з розкішною фактурою з натурального каменю загальна вага яких перевищує 15 тонн. У «тілі» скелі був передбачений дров’яної камін який додає особливого шарму в поєднанні каменю і вогню. В цілому, інтер’єр вийшов поза часом завдяки натуральним матеріалам, квітам і структурам.
Перший поверх будинку вмістив в себе простійними вітальню-їдальню плавно перетікає в кухню. У літню пору, тераса, що примикає до кухні стає їдальні, з окремою зоною мангала і диванної групою. На першому рівні, так само розмістилися кімната няні, дитяча з окремим санвузлом, а так само хазяйська спальня з вбиральні і ванною кімнатою. Технічні приміщення, простора порядкова, так само розмістилися на першому поверсі будинку.
На другий поверх ведуть двухмаршевая сходи з бетону, дерева і скла, під якою висаджені в рівень підлоги живі, кімнатні рослини.
На другому рівні будинку розмістилися дві спальні з окремими санвузлами і гардеробними кімнатами. Приємними бонусами для верхніх спалень, стали окремі виходи на верхні тераси.

Прокласти маршрут